Avla MO Kranj, 2. 12. 2022 ob 17:30
SKLADATELJ / SKLADBA | NASTOPAJOČI | MENTOR | SPREMLJAVA |
---|---|---|---|
J. Bitenc / Sveti Miklavž |
orkester ''Napete Strunce'' z zborčkom, Justin Grilc Muxixeny, kitara, 1. razred Vitan Luznar, kitara, 2. razred Julija Bohorič, kitara, 2. razred Ela Muha, kitara, 3. razred Neja Romšak, kitara, 3. razred Bor Podnar, kitara, 2. razred Urban Žvanut, kitara, 2. razred Žana Gašperlin Vratarič, kitara, 3. razred Jaša Ozebek Pavlin, kitara, 3. razred Aleksej Ravnikar, kitara, 3. razred Ana Uranič, kitara, 3. razred Kristjan Vovk, kitara, 3. razred Zala Jelar, kitara, 3. razred Anja Jamnik, kitara, 3. razred Martin Jekovec, kitara, 2. razred Filip Tušek, kitara, 2. razred Urban Roblek, kitara, 2. razred Nace Praprotnik, kitara, 2. razred Asja Žepič, kitara, 2. razred |
Uroš Usenik Ana Kresal Nataša Bogataj Tanja Rozman |
|
J. Bitenc / Sveti Miklavž J. Bitenc / Siva kučma, bela brada |
Tinkara Urbanc, viola, 1. razred Urban Komac, violina, 1. razred Ema Smerkolj, viola, 2. razred Leon Vrhunc, violina, 2. razred Manca Pilko, violina, 2. razred Angelika Čebulj, violina, 3. razred Neža Močnik, violina, 4. razred Ana Keleman, violina, 4. razred Una Grujić, violina, 1. razred Alisa Karamushka, violina, 1. razred Nina Jarović, violina, 2. razred Viktorija Meglič, violina, 3. razred Živa Šubic, violina, 1. razred Lana Krek Miškulin, violina, 4. razred Vitranc Frank, violina, 3. razred Teja Šrol, violina, 4. razred Vitin Frank, violina, 1. razred Julija Ziherl, viola, 1. razred Kati Kralj, viola, 1. razred Zala Juvan, violina, 2. razred Maruša Praček, violina, 2. razred Mia Windschnurer, violina, 4. razred Lucija Traven, violina, 2. razred Klara Tepina, violina, 2. razred Tiara Dolžan, violina, 2. razred Lejla Delkić, violina, 1. razred Luka Jevtić, violina, 1. razred Terezija Liebhart, violončelo, 1. razred Mak Suhadolnik, violončelo, 1. razred Jakob Smrkolj, violončelo, 1. razred Zarja Bolka, violončelo, 3. razred Viktor Štular, violončelo, 4. razred Ernest Sajovic, violončelo, 2. razred Iva Kern, violina, 4. razred Ajda Veselič, violina, 3. razred Elizabeta Liebhart, violina, 1. razred Ajda Ciglič, violina, 1. razred Štefan Repina, kontrabas, 1. razred Zala Gračnar, violončelo, 3. razred Brina Muha, violončelo, 3. razred Maruša Gabrovšek, violončelo, 4. razred Vojin Kovačević, violončelo, 1. razred Lev Sajovic, violončelo, 4. razred Žana Trpin, violina, 3. razred |
Urška Kordež Katarina Jericijo Katarina Kozjek Sara Marinović Maja Hribernik Pestner Barbara Snedec Aleksander Jovetić Maja Zupin Kristina Ramšak Špilar |
|
A. Hasselmans / Mala uspavanka |
Teodor Babinski, harfa, 3. razred |
Bronislava Prinčič |
|
Slovenska ljudska / Delajmo, delajmo zlata kolesa |
Daša Pretnar, kljunasta flavta, 2. razred Tobija Mivšek, kljunasta flavta, 2. razred |
Nika Volčjak |
Nika Volčjak |
A. Veit / Hobgoblin's Fancy Dance |
Tadej Sladojević, fagot, 1. razred |
Dejan Rihtarič |
Jasmina Pogačnik |
ljudska / Zima zima bela |
Julija Mravinec, oboa, 2. razred |
Pavel Kac |
Jasmina Pogačnik |
Camille Saint-Saëns / Umirajoči labod / koreografija: Lara Ekar Grlj |
Tea Mlinar, balet plus Nina Grubič Juhant, balet, 6. razred |
Lara Ekar Grlj |
|
K. Stare / Pesem za Miklavža |
Izabela Jezeršek Pegam, flavta, 1. razred Sara Kešnar, flavta, 1. razred Mila Razinger, flavta, 2. razred Maruša Traven, flavta, 2. razred Petja Slemc, flavta, 2. razred Maruša Urbanc, flavta, 3. razred Gašper Lavtar, flavta, 3. razred |
Katja Stare |
|
J. Bitenc / Sneženi mož |
Clariband:, Regina Oblak, klarinet, 2. razred Andress Hevka, klarinet, 3. razred Anže Dobrovoljc, klarinet, 4. razred Ajda Pahor de Maiti, klarinet, 4. razred Nikita Mohorič, klarinet, 4. razred Evelin Gogala, klarinet, 3. razred Ema Štepec, klarinet, 1. razred Nejc Praprotnik, klarinet, 3. razred |
Mitja Marošek |
|
A. Poljanec / Hura, zima! |
Taja Ovsenik Eržen, tolkala, 7. razred Jonatan Belčič, tolkala, 1. razred Miha Mrak, tolkala, 3. razred Oskar Toman, tolkala, 4. razred |
Vid Ušeničnik Luka Poljanec Andraž Poljanec |
|
R. L. May / Jelenček Rudolf J. Bitenc/ prir. Ž.Grm / Na saneh |
Kajetan Arnejšek, orkester smehci Filip Dražetić, orkester smehci Mark Knafelj, orkester smehci Taš Umek, orkester smehci Učenke in učenci glasbene pripravnice, Glasbena pripravnica |
Žiga Grm |