Zaposleni

Na Glasbeni šoli Kranj so zaposleni učitelji:
Ime in priimek Govorilna ura Email
Anica Avsec Torek ob 18:30 anica.avsec@gskranj.si
Nataša Bogataj Petek ob 16:15 natasa.bogataj@gskranj.si
Tanja Činč Torek ob 17:15 tanja.cinc@gskranj.si
Katarina Debevec Torek ob 17:00 katarina.debevec@gskranj.si
Lara Ekar Grlj Petek ob 16:00 lara.ekar-grlj@gskranj.si
Andreja Nika Fabijan Torek ob 17:00 andrejanika.fabijan@gskranj.si
Katja Frelih Dobrovoljc Četrtek ob 17:30 katja.frelih@gskranj.si
Maja Gostič Sreda ob 18:30 maja.gostic@gskranj.si
Tomaž Grajzar Ponedeljek ob 16:00 tomaz.grajzar@gskranj.si
Žiga Grm Ponedeljek ob 13:45 ziga.grm@gskranj.si
Janez Hostnik janez.hostnik@gskranj.si
Elena Hribernik Petek ob 14:30 elena.hribernik@gskranj.si
Maja Hribernik Pestner Petek ob 15:30 maja.hribernik@gskranj.si
Gašper Jereb Petek ob 17:30 gasper.jereb@gskranj.si
Katarina Jericijo Četrtek ob 17:40 katarina.jericijo@gskranj.si
Mitja Jeršič mitja.jersic@gskranj.si
Aleksander Jovetić Ponedeljek ob 18:30 aleksander.jovetic@gskranj.si
Lea Jugovic Sreda ob 17:30 lea.jugovic@gskranj.si
Pavel Kac Sreda ob 18:30 pavli.kac@gskranj.si
David Kajič Ponedeljek ob 13:00 david.kajic@gskranj.si
Matjaž Kokalj Ponedeljek ob 18:30
Urška Kordež Petek ob 15:30 urska.kordez@gskranj.si
Nada Kos Petek ob 13:00 nada.kos@gskranj.si
Erik Košak Četrtek ob 17:00 erik.kosak@gskranj.si
Uroš Košir Petek ob 18:00 uros.kosir@gskranj.si
Katarina Kozjek Torek ob 18:00 katarina.kozjek@gskranj.si
Martin Kozjek Torek ob 18:30
Rok Krajnc Sreda ob 16:00 rok.krajnc@gskranj.si
Eva Krajnčan Četrtek ob 18:00 eva.krajncan@gskranj.si
Ana Kresal Torek ob 17:50 ana.kresal@gskranj.si
Tomaž Kukovič Četrtek ob 16:30 tomaz.kukovic@gskranj.si
Larisa Lah Četrtek ob 17:30 larisa.lah@gskranj.si
Urša Lojen Ponedeljek ob 17:30 ursa.lojen@gskranj.si
Katarina Lotrič Ponedeljek ob 12:45 katarina.lotric@gskranj.si
Dejan Maleš Sreda ob 19:15 dejan.males@gskranj.si
Mitja Marošek Sreda ob 17:30 mitja.marosek@gskranj.si
Petar Milić Sreda ob 15:00 petar.milic@gskranj.si
Petra Mohorčič ravnatelj@gskranj.si
Katarina Nagode Petek ob 15:30 katarina.nagode@gskranj.si
Franka Pavić Sodja Četrtek ob 17:40 franka.pavic-sodja@gskranj.si
Nedka Petkowa Torek ob 15:30 nedka.petkowa@gskranj.si
Roman Podlesnik Ponedeljek ob 17:15 roman.podlesnik@gskranj.si
Jasmina Pogačnik Petek ob 17:00 jasmina.pogacnik@gskranj.si
Tamara Polanc Ponedeljek ob 18:00 tamara.polanc@gskranj.si
Andraž Poljanec Sreda ob 18:35 andraz.poljanec@gskranj.si
Luka Poljanec Petek ob 18:15 luka.poljanec@gskranj.si
Bronislava Prinčič Torek ob 19:30 bronislava.princic@gskranj.si
Kristina Ramšak Špilar Sreda ob 17:00 kristina.ramsak-spilar@gskranj.si
Dejan Rihtarič Četrtek ob 20:30 dejan.rihtaric@gskranj.si
Tanja Rozman Sreda ob 18:00 tanja.rozman@gskranj.si
Barbara Snedec Torek ob 17:45 barbara.snedec@gskranj.si
Katja Stare Sreda ob 16:45 katja.stare@gskranj.si
Barbara Theissen Pibernik Sreda ob 18:00 barbara.pibernik@gskranj.si
Jan Ulaga Torek ob 16:30 jan.ulaga@gskranj.si
Uroš Usenik Sreda ob 15:30 uros.usenik@gskranj.si
Vid Ušeničnik Ponedeljek ob 13:00 vid.usenicnik@gskranj.si
Nika Volčjak Sreda ob 17:00 nika.volcjak@gskranj.si
Mojca Zaplotnik mojca.zaplotnik@gskranj.si
Maja Zupin Torek ob 18:30 maja.zupin@gskranj.si
Na Glasbeni šoli Kranj je zaposleno administrativno - tehnično osebje:
Ime in priimek Delovno mesto Email
Kati Bahun tajnica tajnistvo@gskranj.si
Marjeta Benedik računovodja racunovodstvo@gskranj.si
Mateja Bučan čistilka mateja.bucan@gskranj.si
Suada Fetić čistilka II
Aleš Jankovič hišnik ales.jankovic@gskranj.si
Ana Juhant administrator/knjigovodja knjigovodstvo@gskranj.si
Ramiza Kukić čistilka ramiza.spahic@gskranj.si
Tibor Zupan vzdrževalec učne tehnologije tibor.zupan@gskranj.si