Zaposleni

Na Glasbeni šoli Kranj so zaposleni učitelji:
Ime in priimek Govorilna ura Email
Anica Avsec anica.avsec@gskranj.si
Nataša Bogataj natasa.bogataj@gskranj.si
Tanja Činč tanja.cinc@gskranj.si
Katarina Debevec katarina.debevec@gskranj.si
Lara Ekar Grlj lara.ekar-grlj@gskranj.si
Andreja Nika Fabijan andrejanika.fabijan@gskranj.si
Katja Frelih Dobrovoljc katja.frelih@gskranj.si
Maja Gostič maja.gostic@gskranj.si
Tomaž Grajzar tomaz.grajzar@gskranj.si
Žiga Grm ziga.grm@gskranj.si
Janez Hostnik janez.hostnik@gskranj.si
Elena Hribernik elena.hribernik@gskranj.si
Maja Hribernik Pestner maja.hribernik@gskranj.si
Gašper Jereb gasper.jereb@gskranj.si
Katarina Jericijo katarina.jericijo@gskranj.si
Mitja Jeršič mitja.jersic@gskranj.si
Aleksander Jovetić aleksander.jovetic@gskranj.si
Lea Jugovic lea.jugovic@gskranj.si
Pavel Kac pavli.kac@gskranj.si
David Kajič david.kajic@gskranj.si
Urška Kordež urska.kordez@gskranj.si
Nada Kos nada.kos@gskranj.si
Erik Košak erik.kosak@gskranj.si
Uroš Košir uros.kosir@gskranj.si
Katarina Kozjek katarina.kozjek@gskranj.si
Rok Krajnc rok.krajnc@gskranj.si
Eva Krajnčan eva.krajncan@gskranj.si
Ana Kresal ana.kresal@gskranj.si
Tomaž Kukovič tomaz.kukovic@gskranj.si
Larisa Lah larisa.lah@gskranj.si
Katarina Lotrič katarina.lotric@gskranj.si
Dejan Maleš dejan.males@gskranj.si
Mitja Marošek mitja.marosek@gskranj.si
Minea Marton Levačič minea.marton@gskranj.si
Petar Milić petar.milic@gskranj.si
Petra Mohorčič ravnatelj@gskranj.si
Bogomila Mrdjenović bogomila.mrdjenovic@gskranj.si
Franka Pavić Sodja franka.pavic-sodja@gskranj.si
Nedka Petkowa nedka.petkowa@gskranj.si
Roman Podlesnik roman.podlesnik@gskranj.si
Jasmina Pogačnik jasmina.pogacnik@gskranj.si
Tamara Polanc tamara.polanc@gskranj.si
Andraž Poljanec andraz.poljanec@gskranj.si
Bronislava Prinčič bronislava.princic@gskranj.si
Kristina Ramšak Špilar kristina.ramsak-spilar@gskranj.si
Dejan Rihtarič dejan.rihtaric@gskranj.si
Tanja Rozman tanja.rozman@gskranj.si
Barbara Snedec barbara.snedec@gskranj.si
Katja Stare katja.stare@gskranj.si
Barbara Theissen Pibernik barbara.pibernik@gskranj.si
Jan Ulaga jan.ulaga@gskranj.si
Uroš Usenik uros.usenik@gskranj.si
Vid Ušeničnik vid.usenicnik@gskranj.si
Mojca Zaplotnik mojca.zaplotnik@gskranj.si
Na Glasbeni šoli Kranj je zaposleno administrativno - tehnično osebje:
Ime in priimek Delovno mesto Email
Kati Bahun tajnica tajnistvo@gskranj.si
Marjeta Benedik računovodja racunovodstvo@gskranj.si
Mateja Bučan čistilka mateja.bucan@gskranj.si
Aleš Jankovič hišnik ales.jankovic@gskranj.si
Ana Juhant administrator/knjigovodja knjigovodstvo@gskranj.si
Ramiza Spahić čistilka ramiza.spahic@gskranj.si
Tibor Zupan vzdrževalec učne tehnologije tibor.zupan@gskranj.si