Zaposleni

Na Glasbeni šoli Kranj so zaposleni učitelji:
Ime in priimek Govorilna ura Email
Anica Avsec Ponedeljek ob 18:20 anica.avsec@gskranj.si
Ana Bec Petek ob 17:30 ana.bec@gskranj.si
Nataša Bogataj Petek ob 16:20 natasa.bogataj@gskranj.si
Tanja Činč Ponedeljek ob 18:15 tanja.cinc@gskranj.si
Katarina Debevec Torek ob 18:20 katarina.debevec@gskranj.si
Lara Ekar Grlj Ponedeljek ob 18:45 lara.ekar-grlj@gskranj.si
Andreja Nika Fabijan Torek ob 16:15 andrejanika.fabijan@gskranj.si
Katja Frelih Dobrovoljc Torek ob 17:00 katja.frelih@gskranj.si
Maja Gostič Sreda ob 18:50 maja.gostic@gskranj.si
Tomaž Grajzar Ponedeljek ob 15:16 tomaz.grajzar@gskranj.si
Žiga Grm Torek ob 17:00 ziga.grm@gskranj.si
Janez Hostnik janez.hostnik@gskranj.si
Elena Hribernik Sreda ob 14:00 elena.hribernik@gskranj.si
Maja Hribernik Pestner Ponedeljek ob 17:30 maja.hribernik@gskranj.si
Gašper Jereb Torek ob 17:30 gasper.jereb@gskranj.si
Katarina Jericijo Petek ob 16:30 katarina.jericijo@gskranj.si
Aleksander Jovetić Petek ob 17:00 aleksander.jovetic@gskranj.si
Lea Jugovic Sreda ob 18:15 lea.jugovic@gskranj.si
Pavel Kac Četrtek ob 17:30 pavli.kac@gskranj.si
David Kajič Ponedeljek ob 12:30 david.kajic@gskranj.si
Matjaž Kokalj Ponedeljek ob 17:30 matjaz.kokalj@gskranj.si
Urška Kordež Petek ob 16:00 urska.kordez@gskranj.si
Erik Košak Ponedeljek ob 16:30 erik.kosak@gskranj.si
Uroš Košir Sreda ob 18:00 uros.kosir@gskranj.si
Rok Krajnc Sreda ob 16:30 rok.krajnc@gskranj.si
Eva Krajnčan Torek ob 18:30 eva.krajncan@gskranj.si
Tomaž Kukovič Torek ob 16:30 tomaz.kukovic@gskranj.si
Matej Kurinčič Torek ob 18:40 matej.kurincic@gskranj.si
Marta Legat Torek ob 16:50 marta.legat@gskranj.si
Urša Lojen Ponedeljek ob 17:30 ursa.lojen@gskranj.si
Katarina Lotrič Četrtek ob 13:30 katarina.lotric@gskranj.si
Dejan Maleš Četrtek ob 18:00 dejan.males@gskranj.si
Mitja Marošek Torek ob 17:45 mitja.marosek@gskranj.si
Mínea Márton Levačič Ponedeljek ob 13:30 minea.marton@gskranj.si
Petar Milić Sreda ob 15:30 petar.milic@gskranj.si
Eva Mittendorfer Ponedeljek ob 17:00 eva.mittendorfer@gskranj.si
Petra Mohorčič ravnatelj@gskranj.si
Katarina Nagode Četrtek ob 18:15 katarina.nagode@gskranj.si
Franka Pavić Sodja Torek ob 18:05 franka.pavic-sodja@gskranj.si
Nedka Petkowa Ponedeljek ob 17:30 nedka.petkowa@gskranj.si
Roman Podlesnik Petek ob 16:15 roman.podlesnik@gskranj.si
Jasmina Pogačnik Petek ob 17:15 jasmina.pogacnik@gskranj.si
Tamara Polanc Ponedeljek ob 19:00 tamara.polanc@gskranj.si
Andraž Poljanec Sreda ob 18:15 andraz.poljanec@gskranj.si
Luka Poljanec Petek ob 18:30 luka.poljanec@gskranj.si
Mateja Praprotnik Dolar Petek ob 15:45 mateja.praprotnik-dolar@gskranj.si
Bronislava Prinčič Torek ob 14:15 bronislava.princic@gskranj.si
Daniela Radevska Petek ob 16:45 daniela.radevska@gskranj.si
Kristina Ramšak Špilar Torek ob 18:30 kristina.ramsak-spilar@gskranj.si
Dejan Rihtarič Ponedeljek ob 18:30 dejan.rihtaric@gskranj.si
Tanja Rozman Torek ob 17:30 tanja.rozman@gskranj.si
Anže Rupnik Sreda ob 17:30 anze.rupnik@gskranj.si
Barbara Snedec Torek ob 17:50 barbara.snedec@gskranj.si
Štefan Starc Torek ob 17:45 stefan.starc@gskranj.si
Katja Stare Četrtek ob 17:15 katja.stare@gskranj.si
Katarina Škrjanc Torek ob 18:45 katarina.skrjanc@gskranj.si
Barbara Theissen Pibernik Sreda ob 16:20 barbara.pibernik@gskranj.si
Nina Tomić Četrtek ob 17:40 nina.tomic@gskranj.si
Uroš Usenik Sreda ob 17:40 uros.usenik@gskranj.si
Vid Ušeničnik Ponedeljek ob 13:00 vid.usenicnik@gskranj.si
Jernej Vindšnurer Petek ob 16:10 jernej.vindsnurer@gskranj.si
Mojca Zaplotnik Petek ob 16:30 mojca.zaplotnik@gskranj.si
Maja Zupin Sreda ob 17:00 maja.zupin@gskranj.si
Na Glasbeni šoli Kranj je zaposleno administrativno - tehnično osebje:
Ime in priimek Delovno mesto Email
Kati Bahun tajnica tajnistvo@gskranj.si
Marjeta Benedik računovodja racunovodstvo@gskranj.si
Mateja Bučan čistilka mateja.bucan@gskranj.si
Izabela Držič knjigovodja V/hišnik IV izabela.drzic@gskranj.si
Suada Fetić čistilka suada.fetic@gskranj.si
Bogomila Gros vzdrževalec učne tehnologije
Aleš Jankovič hišnik ales.jankovic@gskranj.si
Ana Juhant administrator/knjigovodja knjigovodstvo@gskranj.si
Ramiza Kukić čistilka ramiza.spahic@gskranj.si
Peter Rozman hišnik IV peter.rozman@gskranj.si