Zaposleni

Na Glasbeni šoli Kranj so zaposleni učitelji:
Ime in priimek Govorilna ura Email
Anica Avsec Četrtek ob 18:30 anica.avsec@gskranj.si
Nataša Bogataj Sreda ob 16:40 natasa.bogataj@gskranj.si
Tanja Činč Torek ob 18:00 tanja.cinc@gskranj.si
Katarina Debevec Sreda ob 17:00 katarina.debevec@gskranj.si
Lara Ekar Grlj Petek ob 18:35 lara.ekar-grlj@gskranj.si
Andreja Nika Fabijan Ponedeljek ob 14:00 andrejanika.fabijan@gskranj.si
Katja Frelih Dobrovoljc Četrtek ob 18:45 katja.frelih@gskranj.si
Maja Gostič Sreda ob 18:15 maja.gostic@gskranj.si
Tomaž Grajzar Sreda ob 16:30 tomaz.grajzar@gskranj.si
Žiga Grm Ponedeljek ob 18:00 ziga.grm@gskranj.si
Janez Hostnik Torek ob 18:25 janez.hostnik@gskranj.si
Elena Hribernik Četrtek ob 17:30 elena.hribernik@gskranj.si
Maja Hribernik Pestner Torek ob 17:00 maja.hribernik@gskranj.si
Gašper Jereb Sreda ob 17:20 gasper.jereb@gskranj.si
Katarina Jericijo Ponedeljek ob 17:30 katarina.jericijo@gskranj.si
Mitja Jeršič Ponedeljek ob 18:15 mitja.jersic@gskranj.si
Aleksander Jovetić Sreda ob 18:10 aleksander.jovetic@gskranj.si
Lea Jugovic Petek ob 16:30 lea.jugovic@gskranj.si
Pavel Kac Torek ob 12:45 pavli.kac@gskranj.si
David Kajič Ponedeljek ob 13:00 david.kajic@gskranj.si
Urban Klančar Ponedeljek ob 18:30 urban.klancar@gskranj.si
Urška Kordež Petek ob 15:00 urska.kordez@gskranj.si
Nada Kos Petek ob 13:00 nada.kos@gskranj.si
Erik Košak Ponedeljek ob 17:00 erik.kosak@gskranj.si
Uroš Košir Petek ob 18:00 uros.kosir@gskranj.si
Katarina Kozjek Petek ob 16:30 katarina.kozjek@gskranj.si
Rok Krajnc Sreda ob 16:10 rok.krajnc@gskranj.si
Eva Krajnčan Sreda ob 18:00 eva.krajncan@gskranj.si
Ana Kresal Četrtek ob 18:35 ana.kresal@gskranj.si
Tomaž Kukovič Ponedeljek ob 16:15 tomaz.kukovic@gskranj.si
Larisa Lah Ponedeljek ob 16:00 larisa.lah@gskranj.si
Katarina Lotrič Ponedeljek ob 18:30 katarina.lotric@gskranj.si
Dejan Maleš Sreda ob 19:30 dejan.males@gskranj.si
Mitja Marošek Sreda ob 18:15 mitja.marosek@gskranj.si
Minea Marton Levačič Petek ob 17:00 minea.marton@gskranj.si
Petar Milić Sreda ob 13:00 petar.milic@gskranj.si
Petra Mohorčič Ponedeljek ob 15:30 ravnatelj@gskranj.si
Bogomila Mrdjenović Torek ob 17:00 bogomila.mrdjenovic@gskranj.si
Franka Pavić Sodja Sreda ob 18:20 franka.pavic-sodja@gskranj.si
Nedka Petkowa Torek ob 18:00 nedka.petkowa@gskranj.si
Roman Podlesnik Ponedeljek ob 18:00 roman.podlesnik@gskranj.si
Jasmina Pogačnik Petek ob 18:00 jasmina.pogacnik@gskranj.si
Tamara Polanc Ponedeljek ob 19:25 tamara.polanc@gskranj.si
Andraž Poljanec Sreda ob 18:45 andraz.poljanec@gskranj.si
Bronislava Prinčič Torek ob 19:15 bronislava.princic@gskranj.si
Kristina Ramšak Špilar Sreda ob 17:30 kristina.ramsak-spilar@gskranj.si
Dejan Rihtarič Sreda ob 19:50 dejan.rihtaric@gskranj.si
Tanja Rozman Sreda ob 18:15 tanja.rozman@gskranj.si
Barbara Snedec Sreda ob 18:15 barbara.snedec@gskranj.si
Katja Stare Sreda ob 16:45 katja.stare@gskranj.si
Barbara Theissen Pibernik Četrtek ob 17:30 barbara.pibernik@gskranj.si
Jan Ulaga Torek ob 15:30 jan.ulaga@gskranj.si
Uroš Usenik Sreda ob 17:00 uros.usenik@gskranj.si
Vid Ušeničnik Ponedeljek ob 13:30 vid.usenicnik@gskranj.si
Nika Volčjak Četrtek ob 17:10 nika.volcjak@gskranj.si
Mojca Zaplotnik mojca.zaplotnik@gskranj.si
Na Glasbeni šoli Kranj je zaposleno administrativno - tehnično osebje:
Ime in priimek Delovno mesto Email
Kati Bahun tajnica tajnistvo@gskranj.si
Marjeta Benedik računovodja racunovodstvo@gskranj.si
Mateja Bučan čistilka mateja.bucan@gskranj.si
Aleš Jankovič hišnik ales.jankovic@gskranj.si
Ana Juhant administrator/knjigovodja knjigovodstvo@gskranj.si
Ramiza Spahić čistilka ramiza.spahic@gskranj.si
Tibor Zupan vzdrževalec učne tehnologije tibor.zupan@gskranj.si